Spis treści


 
Prolog
 
40. &love
 


Koniec bloga
Komentarze

 1. Witaj, Sylwku. Napisałam kiedyś komentarz, gdy zwróciłaś się do mnie przy podsumowaniu bloga. Ponieważ nigdy się nie ukazał, uznałam, że nie chcesz, bym cokolwiek tu pisała, ale to nie było przecież 4 lata temu, więc być może komentarz po prostu nie dodał się? Teraz to wszystko jakieś tu dziwne. Nie jestem nigdzie zalogowana i nie zamierzam, nie dodam więc komentarza pod kolejnym postem i nawet nie chcę, nie mam już siły na więcej, niż parę słów, choć jestem pod wielkim wrażeniem tego wszystkiego, co zgotowałaś rodzinie Briefs. Ciągle czytam Twoje opowiadanie, przeżywam je, podziwiam Twoją wyobraźnię i kunszt pisarski. Cieszyłam się Twoim szczęściem i myślałam do Ciebie dobrze, gdy brałaś ślub w zeszłym roku. Życzę Wam jak najlepiej.
  Mam nadzieję, że zanim mózg zupełnie zmieni mi się w budyń, wydasz jeszcze jakąś książkę i zdążę ją przeczytać ;)

  Pozdrawiam, Iromir.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz musiał się nie dodać, bo nie usuwam żadnych, ale przez te weryfikacje może coś nie zadziałało, kilka osób też pisało, że dodawało komentarze i się nie pojawiały. Co do logowania, to nie trzeba być zalogowanym, wystarczy podać nawet wymyślonego maila, choć wiem, że te nowe blogi to tragedia, onet był słaby, ale tam wystarczył nick, treść komentarza i kliknięcie wyślij. Tutaj niestety muszę się męczyć, Czytelnicy także, wielu to zniechęca. Nawet nie zauważyłam, że dodałaś komentarz, bo disqus wyświetla tylko to, co przez disqusa, przypadkiem odkryłam komentarze na bloggerzy, przy okazji widząc także komentarz innej osoby sprzed kilku miesięcy.
   Więc fakt - dziwne to wszystko.

   Ach, ciekawa jestem, co byś pisała, gdybym takie rozdziały publikowała kiedyś, gdybym wtedy była w tym czasie, a Ty w tamtym? Gdybam sobie jak zwykle bez sensu.

   Dziękuję, w tym roku kupiliśmy mieszkanie i już nam niedługo minie rok od ślubu, czas pędzi...

   Jak skończę bloga to zacznę pisać coś swojego, może jeszcze przeczytasz i skomentujesz. ;)

   Usuń
  2. Tu w dodatku nie można edytować, a oczywiście zapomniałam napisać, że pozdrawiam i dziękuję za komentarz ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Chcesz nowy rozdział? Zmobilizuj Sylwka komentarzem!

Facebook bloga

Zwiastun klątwy

Bez ciebie

Trunks

Poczekasz na mnie?

Inne filmiki

Popularne posty z tego bloga

Trzy miesiące myśli (bonus)